Доброго дня!!!

І сьогодні ми з вами з'ясуємо, чи варто робити щеплення дітям. Свою статтю я адресую тим матусям які шукають відповідь на питання, як же все-таки краще для малюка - прищеплювати чи ні.

Колись і я була такою ж, і так само шукала відповідь на це питання. Я вивчила океан інформації на цю тему, всі аргументи і контраргументи противників і прихильників вакцинації, і зараз я вже не сумніваюся. Я знаю, де правда.

зміст

1 Що таке щеплення

2 Що буде, якщо не поставити

3 Хто проти

3.1 Кір, краснуха, паротит і вітряна віспа це безпечні дитячі хвороби, і ними краще перехворіти.

3.2 Щеплення навантажують імунітет. Не можна багато і відразу. Краще почекати, поки виросте.

3.3 У складі вакцин отрути, які труять організм.

3.3.1 Формальдегід.

3.3.2 Фенол.

3.3.3 Алюміній.

3.3.4 Мертиолят.

4 Кому вигідно проти щеплень рух

5 Наслідки масових відмов від щеплень

Що таке щеплення

Це введення в організм ослабленого (жива вакцина) або мертвого (інактивована) вірусу для вироблення антитіл і формування імунітету до даного конкретного вірусу.

Таким чином, роблячи дитині щеплення, ви, тим самим, усвідомлено організуєте знайомство його організму з тим чи іншим вірусом. Клітини вірусу, що містяться у вакцині, не здатні викликати реальне захворювання. Проте, імунна система знайомиться з ним, сканує його клітини і вчиться його нейтралізувати.

В майбутньому, при зустрічі зі справжньою дикою інфекцією, імунітет вже буде підготовлений і зможе дати відсіч. В результаті людина або не захворіє зовсім, або перенесе інфекцію в легкій формі і без ускладнень.

Що буде, якщо не поставити

Якщо не поставити малюкові щеплення, він залишиться без захисту від небезпечних інфекцій. Його організм не матиме досвіду з ослабленими варіантами інфекцій, і, відповідно, при раптовій зустрічі зі справжнім природним вірусом, буде змушений боротися самостійно.

Хто в цій ситуації переможе, велике питання. По суті це буде нагадувати російську рулетку - пощастить чи НЕ пощастить. Дійсно серйозну небезпеку становлять собою навіть не самі хвороби, від яких покликані захищати вакцини, а їх ускладнення: важкі бактеріальні пневмонії, менінгіти, менінгоенцефаліти.

При цьому ризик розвитку у крихти такого ускладнення досить високий. Судіть самі:

Щеплення Типове ускладнення хвороби Імовірність такого ускладнення у нещеплених

Коклюш Стійке ураження мозку 1 з 1200

Смерть 1 з 800

Дифтерія Стійке ураження мозку 1 з 1200

Смерть 1 з 20

Правець Стійке ураження мозку 1 з 1200

Смерть 1 з 5

Кір Тромбоцитопения 1 з 300

Ураження мозку 1 з 300

Сліпота, глухота 1 з 300

Менінгіт, пневмонія 1 з 30

Смерть 1 з 500

Епідемічний паротит Чоловіче безпліддя 1 з 4

Глухота 1 з 1000

Краснуха Вроджені каліцтва у плода 1 з 6

Менінгіт, енцефаліт 1 з 5000

Гепатит В Цироз печінки 1 з 700

Поліомієліт Параліч кінцівок 1 з 100

Особисто мене свого часу дуже вразили ці цифри і історії матусь, які зіткнулися з такими ускладненнями у дітей і глибоко розкаялися в тому, що свого часу не захистили їх за допомогою вакцин.

Хто проти

Здавалося б, необхідність робити щеплення і захищати дітей від небезпечних інфекцій і їх наслідків очевидна будь-якій розсудливій людині. Але це тільки на перший погляд. Насправді ж існує цілий рух проти щеплень. Його послідовники називають себе антіпрівівочнікамі.

Спритно маніпулюючи фактами, спотворюючи статистику і розкидаючи навколонауковими термінами, вони сіють паніку і страх навколо вакцинації, розповідаючи байки про те, як у знайомої дружини подруги брата сестри дитина після щеплення став інвалідом. Або про те, що в новинах не пам'ятаю коли не пам'ятаю де показували, що вакцини це зло.

Якщо придивитися до їхніх аргументів хоча б трохи, то вони розлітаються в прах. Давайте розберемо найпопулярніші з них, щоб ніхто не смів більше морочити вам голову, піддаючи ризику життя і здоров'я ваших дітей.Кір, краснуха, паротит і вітряна віспа це безпечні дитячі хвороби, і ними краще перехворіти.

Для початку я пропоную повернутися вгору статті і ще раз пробігтися очима по таблиці ускладнень, які можуть супроводжувати цим «легким» хвороб. Ризик заробити ці ускладнення при зустрічі з реальним вірусом у не прищепленого дитини не такий вже маленький.

А де гарантія, що ваш карапуз не опиниться тим самим 1 з 300, кому дістанеться глухота або сліпота після «дитячої» хвороби?

Якщо хворобу можна запобігти в принципі, навіщо нею хворіти?

Щеплення навантажують імунітет. Не можна багато і відразу. Краще почекати, поки виросте.

Кроха з самого свого першого подиху починає активно освоювати навколишній світ. Його імунна система починає працювати. Коли у неї вистачає роботи, це добре. Малюк контактує з тисячами антигенів щодня. Вони всюди: в повітрі, пилу, їжі, пиття, долоньках. Імунна система влаштована таким чином, що здатна ефективно реагувати на безліч антигенів одночасно і одномоментно. І це нормально.

Погано, коли реагувати не на що. Коли малюк росте в надто стерильних тепличних умовах, імунітет, втомившись від неробства, починає битися з будь-чому. З'являється алергія на пил, пилок, кишкові інфекції від простої брязкальця.

У зв'язку з цим п'ять зайвих антигенів, що містяться навіть в багатокомпонентної вакцині, що не становлять жодної складності для імунітету, який звик мати справу з сотнею антигенів щодня.

Що стосується бажання почекати з щепленнями, поки підросте, воно також необгрунтовано.

Читайте, які щеплення роблять дітям до року.

По-перше, дози вакцин в препаратах підібрані таким чином, щоб забезпечити адекватну вироблення антитіл в конкретному віці. Тому чим ближче ви проводите вакцинацію до термінів календаря щеплень, тим легше вона переноситься і краще засвоюється.

По-друге, хвороби чекати не готові, поки ваш малюк підросте. З вами в ліфті може проїхати людина з відкритою формою туберкульозу. Бабуся може принести з манікюру гепатит В, який передається при тісних побутових контактах.

Заразитися правцем можна, просто обдурив коліно у дворі або наступивши на іржавий цвях на дачі. А якщо хтось в під'їзді захворів на кір, то ризик заразитися практично 100%.

По-третє, у дитини до року мінімальна кількість побутових контактів, тому менше ризик захворіти на ГРВІ на тлі вакцинації, ніж у дитини, який вже відвідує дитячий сад, майданчик або школу розвитку. У будь-якому випадку ризик неприємних наслідків мінімальний, якщо правильно підготувати до щеплення дитини.

У складі вакцин отрути, які труять організм.

Формальдегід.

Входить до складу вакцин АКДС в кількості 100 мкг. Як речовина присутня в природі і в людському організмі. Зокрема, в одному літрі людської крові зазвичай міститься 2000 - 3000 мкг формальдегіду. Чи можуть додаткові 100 мкг якось суттєво вплинути на людину? Зрозуміло, немає.

Фенол.

Присутній в туберкуліні як антисептик. Туберкулін використовується в пробі Манту.

Також міститься в природі в природному вигляді і виробляється в людському організмі.

При постановці проби Манту вводиться кількість фенолу, яке так і так міститься в 5-6 мл сечі. Щоб фенол надав токсичний вплив на дитину, останньому потрібно поставити водночас до 1000 проб Манту.

Алюміній.

Входить до складу багатьох вакцин у вигляді гідроксиду алюмінію. Є практичнонерозчинним з'єднанням, тобто практично не потрапляє в кров.

Те мізерно мала кількість, яке з вакциною здатне потрапити в кров і розчинитися, може змінити норму всього на 0,5%. Тобто абсолютно непомітним.

Мертиолят.

Це органічна сполука ртуті, яке використовується як антисептик при виробництві вакцин в багатодозових флаконах.

Ртуть як хімічний елемент також природним чином існує в природі, тканинах людини, повітрі та воді. І це зовсім інші види хімічного елемента, ніж знамениті пари ртуті, якими всіх лякають.

Кількість мертіолята у вакцині мало.Численні дослідження, проведені експертами ВООЗ та незалежними лабораторіями небезпеки мертіолята не виявили.

Кому вигідно проти щеплень рух

Існують цілі галузі, суміжні з доказовою медициною і конкуруючі з нею за пацієнтів і їх гроші. Йдеться про гомеопатію, цілителів, сонолог і т.д.

Явний фінансовий інтерес гомеопатів очевидний, оскільки останні пропонують свої гомеопатичні нібито вакцини як альтернативу справжнім. Нагнітаючи паніку навколо небезпеки і ускладнень після щеплень, вони збільшують свою значимість і вартість своїх послуг і препаратів для нібито «детоксикації» від вакцин.

Журналісти та інші літературні діячі добре заробляють на продажу книг, брошур, компакт-дисків з антіпрівівочной змістом.

Матеріали зі скандалами навколо щеплень добре продаються в ЗМІ на телебаченні і друкованих виданнях і незмінно привертають до себе увагу громадськості, а значить, рейтинг і рекламні гроші.

Таким чином, проти щеплень рух - це не співтовариство альтруїстів, що піклуються про здоров'я вашої дитини. Це цілком собі прибутковий бізнес. Майте це на увазі, коли хтось поруч почне агітувати проти щеплень і відразу прикидайте, чого людина домагається насправді, і чи дійсно його так безкорисливо хвилює шкоду від щеплення для вашого малюка..

Наслідки масових відмов від щеплень

За допомогою вакцинації вдалося практично перемогти страшні хвороби, від яких раніше люди вмирали без варіант

Дякую за увагу!!!

Старша медична сестра Макеєва Альбіна Леонідівна.

Кiлькiсть переглядiв: 501

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.