Дитяче дошкільне об'єднання

Комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 2 «Кульбабка»

ВИТЯГ З НАКАЗУ

23.01.2020 р. № 51/1-од

Про організацію харчування

дітей в КДНЗКТ № 2 на 2020 рік

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002р № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» від 22.11.2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2001р. № 667 (зі змінами та доповненнями) «Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», відповідно до рішень виконавчого комітету Марганецької міської ради від 24.12.2019р. № 647 «Про встановлення батьківської платні за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста», від 22.01.2020р. № 21 «Про організацію та фінансове забезпечення харчування в закладах загальної середньої освіти у 2020році», наказу по ДДО від 23.01.2020 року № 36/1-од «Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти та учнів «ДНЗ - ЗНЗ - школи І ступеня» в 2020 році, з метою раціонального повноцінного харчування дітей в закладі дошкільної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Встановити з 02.01.2020р. батьківську плату за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі за одне відвідування у розмірі 12.00 грн.

2. Звільнити від плати за харчування дітей у дошкільному закладі наступні категорії:

- дітей – інвалідів;

- дітей-сиріт та дітей, які знаходяться під опікою;

- дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який щорічно встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права для звільнення від плати за харчування дитини у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах; відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженого спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001р.№ 486/202/524/455/3370;

- дітей учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

3. Знизити плату за харчування на 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

4. Звільнення від плати за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, або зменшення плати, здійснюється з дня їх подачі на підставі заяви одного з батьків дитини на ім’я директора ДДО Бородкіної Є.І., з обов’язковим додаванням копій документів, які підтверджують право на отримання пільг з харчування.

5. Відповідно з п.2.5 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах, звільнення батьків від батьківської плати за харчування дітей або зменшення її розміру запроваджується в місячний термін на підставі документів:

5.1. Для дітей-сиріт та дітей, які знаходяться під опікою:

- довідки про склад сім’ї;
- копії свідоцтва про народження дитини;

- копії рішень суду або органів опіки про встановлення опіки.

5.2. Для дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму:

- довідки про сукупній доход кожного члена сім’ї за попередній квартал виданої за місцем отримання доходів;

- довідки про склад сім’ї;
- копії свідоцтва про народження дитини.

5.3. Для дітей учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО:

- довідки про склад сім’ї;
- копії свідоцтва про народження дитини;

- копії посвідчення учасника АТО або довідки з військкомату про участь в АТО.

5.4. Для дітей – інвалідів:

- довідки про склад сім’ї;
- копії свідоцтва про народження дитини

- посвідчення дитини-інваліда.

5.5. Для сімей, які мають трьох і більше дітей:

- довідки про склад сім’ї;
- копії свідоцтва багатодітної родини;

- копії свідоцтв про народження всіх дітей.

Завідувач КДНЗКТ № 2 Н.В.Литвин

Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.